Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).

Anielskie rekolekcje w Górkach

Temat rekolekcji brzmiał „Święty Michał Archanioł w Piśmie Świętym”. Podczas kilku konferencji rekolekcjonista ks. Piotr Prusakiewicz analizował pięć fragmentów biblijnych z księgi Daniela, listu św. Judy i Apokalipsy, które wprost mówią o św. Michale Archaniele. Uczestnicy rekolekcji gromadzili się nadto na codziennej Mszy świętej, adoracji Najświętszego Sakramentu, nabożeństwie ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, różańcu i modlitwach rycerskich. Odprawiono także drogę krzyżową na dróżkach Sanktuarium oraz podjęto nocne czuwanie modlitewne z 26 na 27 czerwca.

Ważnym punktem programu była praktyka lectio divina oraz spotkania w grupach. Rekolektanci doświadczali szczególnej obecności i mocy Ducha Świętego, który działał w umysłach i sercach. Rekolekcje poprzedził zjazd Animatorów Rycerstwa Świętego Michała Archanioła (23-25 czerwca), którego druga część (dla animatorów) z Polski południowej i zachodniej odbędzie się 4 września w Krakowie. Wielu rekolektantów spotkało się ponownie 2 lipca podczas Pierwszej Ogólnopolskiej Pielgrzymki ze św. Michałem na Jasną Górę.

xpp