Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).

Ciekawie o św. Michale

W niniejszej pozycji omówiona została struktura Modlitwy Pańskiej, która jako modlitwa chrześcijańska zawiera schemat występujący już w Starym Testamencie. Autor opisał następnie schemat i charakter Aktu Poświęcenia św. Michałowi i podkreślił rolę okazywania czci św. Michałowi Archaniołowi jako zobowiązania. Zostały również , omówione cztery wezwania, które mają umocnić człowieka na duchowej drodze do zbawienia. Czytając tę publikację dowiemy się, dlaczego szczególnie ważna jest druga prośba dotycząca obrony przed szatańskimi atakami. Na koniec autor omawia niezwykłe dary od Boga, jakimi są wiara i czystość, a o które prosimy, zawierzając się św. Michałowi Archaniołowi.

Mamy nadzieję, że ta publikacja pogłębi więź ze św. Michałem Archaniołem, który może stać się bliskim i niezwykłym pośrednikiem na drodze prowadzącej do Boga. Życzymy owocnej lektury.

________________________________________

Duchowe bogactwa Aktu Poświęcenia św. Michałowi Archaniołowi
Cena za 1 szt. – 5 zł + koszty wysyłki
Sekretariat Peregrynacji Figury św. Michała Archanioła
kom. 513-288-993; peregrynacja@michalici.pl

Powyżej 50 sztuk - rabat 10%