Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).

Orszak mędrców w Krośnie!

Niespotykana dotąd mroźna aura zawitała w Objawienie Pańskie do Krosna a wraz nią Kacper, Melchior i Baltazar. Trzej Królowie nie wystraszyli się zimna i dzięki temu mogliśmy podążyć w czwartym już Orszaku Trzech Króli z Sanktuarium św. Jana Pawła II na krośnieński rynek. Za zacnymi gośćmi ze „wschodu” w Orszaku kroczyli m.in.: ks. bp Stanisław Jamrozek, Przełożony Generalny Zgromadzenia św. Michała Archanioła ks. Dariusz Wilk, prezydent Miasta Krosna Piotr Przytocki. Orszak zgromadził wielu przedstawicieli władz Miasta Krosna, osoby duchowne a przede wszystkim rodziny, które tym samy dały świadectwo wiary i poczucia wspólnoty. Barwnie poprzebierane dzieci nadały kolorytu i wniosły dużo radości.

Słowa podziękowania należą się społeczności szkolnej Katolickiego Liceum i Gimnazjum, która po raz kolejny zorganizowała Orszak w Krośnie. Dziękujemy służbom mundurowym, medycznym, grupie prowadzącej śpiew, wszystkich osobom życzliwym i tym, którzy zaangażowali się w organizację Orszaku. Liczymy na Was w przyszłym roku.

Dziękuje wszystkim, którzy oddali pokłon Jezusowi w Krośnie i byli odporni na mróz.
fot. Marzena Trygar