Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).

Czuwanie w obecności Świętego

W grudniu 2016 roku, w michalickim domu rekolekcyjnym w Rycerce Górnej odbył się kwartalny dzień skupienia dla rycerzy św. Michała Archanioła z diecezji bielsko-żywieckiej. Modlitewne skupienie odbyło się w obecności relikwii krwi św. Jana Pawła II.

W piątek, 9 grudnia, o godz.17.00 została odprawiona Msza św., której przewodniczył ks. Józef Nędza – kapelan honorowy Ojca świętego, który w swoim kazaniu nawiązał do wielkiej pobożności i miłości naszego papieża do Matki Bożej. Po Mszy św. ks. Józef podzielił się świadectwem ze wspólnych spotkań z Janem Pawłem II. O godz. 21.00 wszyscy obecni odśpiewali Apel Jasnogórski, po którym odbyło się nocne czuwanie. Grupy modlitewne działające w parafii prowadziły modlitwy i rozważania przez 3 godz. Potem wierni indywidualnie adorowali Najświętszy Sakrament do rana.

W sobotę, po odśpiewaniu godzinek do św. Michała Archanioła i modlitwach rycerstwa, została odprawiona Msza św. której przewodniczył ksiądz proboszcz z Ciśca Władysław Nowobilski, także kapelan honorowy Ojca świętego. Opowiedział on o współpracy z papieżem i jego wielkim zaangażowaniu w budowę kościoła w Ciścu w tamtym trudnym okresie politycznym.

Wierzymy, że św. Jan Paweł II będzie wypraszał dla nas, naszych rodzin, naszej Ojczyzny wiele potrzebnych łask.