Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).

"Wstańcie! Przychodzi Miłość"

Piękny jest czas Bożego Narodzenia. Tyle dobra wokół nas, tyle ciepła, które ogrzewa serce człowieka. To ciepło to wigilijny stół, opłatek, choinka, kolędy, pasterka, to najbliższa rodzina. Niejedno serce stopniało, otworzyły się zamknięte usta, w wielu domach wróciło pojednanie. To dobrze. To ciepło jest potrzebne. Do człowieka przyszedł Bóg. Przyszedł jako człowiek, bo chciał mieć w żyłach ludzką krew, by ją potem przelać  na krzyżu. To jest właśnie WCIELENIE. Bóg nie miał innego powodu, by stać się jednym z nas, jak tylko MIŁOŚĆ. Bóg chce kochać i chce być kochanym.

W niedzielę, 8 stycznia 2017, w kościele parafialnym św. Wawrzyńca w Nowej Słupi miał miejsce przepiękny wieczór. Dzieci i młodzież ze scholi parafialnej i ministranci Liturgicznej Służby Ołtarza wystawili misterium jasełkowe pt. "Wstańcie! Przychodzi Miłość", które składało się z jedenastu scen, przeplatanych pięknym śpiewem kolęd i pastorałek. Na koncert przybyli m.in. przedstawiciele władz gminy Nowa Słupia z wójtem i radnymi, dyrektorzy szkół i nauczyciele, kapłani rodacy, przyjaciele i darczyńcy, rodzice wykonawców, wielu gości i parafian.

Słowa podziękowania skierował do wszystkich ks. proboszcz Krzysztof Bartochowski CSMA, a na koniec popłynęły z ust wykonawców życzenia: "Ciepłem tych świąt otulmy naszych bliskich i uśmiechnijmy się do siebie. Niech ciepło tych jedynych świąt trwa cały rok w naszych domach, miejscach pracy, a nade wszystko w naszych sercach".

Stanisław Bożętka CSMA