Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).

Zaproszenie na Turniej Prymasowski do Gniezna

Wzorem lat ubiegłych, Parafialny Klub Sportowy Kozal Gniezno pragnie już po raz siódmy zorganizować Prymasowski Turniej Halowej Piłki Nożnej. W tym roku Turniej, jako inicjatywa dla dzieci i młodzieży wpisuje się w obchody 600-lecia prymasostwa w Polsce. Z tej okazji ks. Abp Wojciech Polak, Prymas Polski ufundował puchary dla zwycięskich drużyn. Są to puchary przechodnie, które będą wręczane podczas kolejnych edycji Turnieju.
 
Rozgrywki odbędą się 25 lutego br. w hali sportowej GOSiR przy ul. Paczkowskiego 4 w Gnieźnie. Turniej rozpocznie się o godzinie 9.00.
 
Zawody przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych z klas 4 – 6 oraz gimnazjalnych z klas 1 – 3.  Prosimy o zgłaszanie drużyn do 19 lutego 2017r. Jedna drużyna może liczyć makymalnie osiem osób (czterech w polu + bramkarz + trzech rezerwowych). Liczba drużyn jest ograniczona. O udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Każdy zawodnik musi posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na udział w Turnieju według zamieszczonego wzoru oraz legitymację szkolną.
Będzie możliwość złożenia ofiary na organizację Turnieju i działalność Klubu.
Nagrody wręczy ks. abp Wojciech Polak, który objął patronat honorowy nad Turniejem.
 
Zgłoszenia i informacje:
ks. Andrzej Żarkowski CSMA
 
ks. Andrzej Żarkowski CSMA