Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).

Dla nauczycieli i pracowników administracji - rekolekcje w Miejscu Piastowym i Toruniu

Corocznym zwyczajem w środowiskach michalickich związanych z edukacją organizowane są rekolekcje wielkopostne dla nauczycieli i pracowników administracji. W Toruniu zaplanowane są w okresie od 30 marca do 1 kwietnia br. i odbywać się będą w kaplicy Wyższego Seminarium Duchownego. Poprowadzi je ks. prof. dr hab. Maciej Bała, prorektor Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

W Miejscu Piastowym rekolekcje poprowadzi ks. prof. dr hab. Tomasz Dudkiewicz z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zaplanowane zostały w dniach 6-8 kwietnia br. w Sanktuarium św. Michała Archanioła.  

W obydwu przypadkach oprócz nauk rekolekcyjnych nie zabraknie mogących zainteresować propozycji artystycznych. Kazania Sejmowe Piotra Skargi przedstawią w Toruniu aktor Dariusz Bereski, Michał Hjduczenia – kontrabas, Rober Matusiak – fortepian. Nie bój się świętości to program jaki w Miejscu Piastowym zaprezentują znani aktorzy scen warszawskich oraz z wielu seriali Tadeusz Chudecki i Ewa Ziętek. Oprawę muzyczno wokalną zapewniają: chór nauczycielski Echo, schola kapucyńska z zespołem kameralnym oraz Aleksandra i Sebastian Skoczeń.

Szczegóły na plakatach poniżej.