Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).

Zaproszenie na wakacyjne OAZY

Wakacje to czas, w którym szczególnie możemy oddziaływać na powierzone naszej trosce dzieci i młodzież. Nasze Zgromadzenie od lat proponuje udział w rekolekcjach oazowych. Piętnaście dni, podczas których uczestnicy mają okazję spotkać żywego Boga, poznać piękno liturgii, a także nawiązać wartościowe znajomości i przyjaźnie. Warto zachęcić młodzież do udziału w tej formie wypoczynku. To, że w parafii nie istnieje oaza nie jest żadną przeszkodą, żeby wziąć udział w rekolekcjach wakacyjnych!

Oazy młodzieżowe spotkają się w Miejscu Piastowym na Michalickich Dniach Młodzieży. Zależy nam, by czerpały one jak najwięcej z michalickiej duchowości.

W tym roku jesteśmy zmuszeni, po raz kolejny, podwyższyć koszt uczestnictwa w oazach wakacyjnych o 50 złotych (do 650 złotych). Nie jest to wygórowana suma, biorąc pod uwagę długość rekolekcji. Mam jednak świadomość, że dla niektórych ta kwota może być zbyt duża. Mam nadzieję, że unikniemy sytuacji, że ktoś zrezygnowałby z udziału w oazie ze względów finansowych. Proszę o informowanie moderatorów, gdyby potrzebne było wsparcie lub obniżenie kosztów.

PLAN WAKACYJNYCH OAZ:

Turnus I: 27 czerwca - 13 lipca 2017
* Oaza Nowej Drogi (po VI SP – II gimnazjum)Pawlikowice  ks. Maksymilian Wójtowicz

Turnus II15-31 lipca 2017
* Oaza Dzieci Bożych (dzieci klas IV – V)Tylmanowaks. Krzysztof Konopka i s. Karina Pawłowska. Uczestnictwo dzieci po III lub VI klasie jest możliwe po wcześniejszym ustaleniu z prowadzącymi rekolekcje.

* I st. ONŻ (po III gimnazjum) – Miejsce Piastowe – ks. Wojciech Kapusta

* II st. ONŻ – Miejsce Piastowe – ks. Kazimierz Szydło

* III st. ONŻ - Przemyśl – ks. Jacek Majbrodzki

KAŻDY może uczestniczyć w Oazie Dzieci Bożych, Oazie Nowej Drogi oraz I st. Oazy Nowego Życia. Wyjazd na II lub III stopień Oazy Nowego Życia jest związany z wcześniejszym udziałem w rekolekcjach niższego stopnia.

Proszę o zgłaszanie zapotrzebowania na karty uczestnictwa w rekolekcjach do końca maja. Przy zapisach na rekolekcje należy pobierać bezzwrotną zaliczkę w wysokości 100 zł. Pieniądze te służą przygotowaniu pierwszych dni rekolekcji, a jednocześnie mogą skutecznie powstrzymać przez zrezygnowaniem w "ostatniej chwili".

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt: tel. 502 203 275.

Zgłoszenia prosimy kierować do s. Kariny Pawłowskiej na adres: oaza@michalitki.pl

Proszę o modlitwę.

Ks. Jacek Majbrodzki CSMA
Ruch ŚwiatłoŻycie, Oaza Wielka NEBO
Zgromadzenie Świętego Michała Archanioła
ul. Markiewicza 1, 01-493 Warszawa

Warszawa, 1 kwietnia 2017 r.