Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).

36 Narodowa Pielgrzymka w intencji trzeźwości

„Wolni w Chrystusie” pod takim hasłem odbyła się 36. Narodowa Pielgrzymka na Jasną Górę w intencji trzeźwości. W roku Narodowego Kongresu Trzeźwości głównie modlono się o wolność od nałogów, przemianę, uzdrowienie rodzin i wszystkich uzależnionych. 
 
Z Sanktuarium św. Michała Archanioła i błog. Bronisława Markiewicza - Apostoła trzeźwości, udała się do Częstochowy 50-cio osobowa pielgrzymka, obejmujaca przedstawicieli czterech Wspólnot: Dzieciecej Krucjaty Niepokalanej, młodzieży gromadzacej się wokół muzycznego zespołu Gloria, Stowarzyszenia Powściągliwości i Pracy oraz przedstawiciele rekolekcji i spotkań trzeźwościowych. 
 
Wspólnocie pielgrzymkowej z Miejsca Piastowego dane bylo animować spotkanie 36-tej Pielgrzymki poprzez śpiew zespołu Gloria, dziecięce świadectwa oraz swiadectwo małżeństwa, adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 23.30, w niedzielę o godz. 8.00 Drogę Krzyżową oraz refleksję dotyczącą procesu uwalniania woli, uczuć, umysłu, ciała i duszy ze zniewoleń i uzależnień. 
 
Takie zaangażowanie, spotkało się z wielką wdzięcznością pielgrzymów oraz hierarchów Kościoła świętego. Kolejnym etapem Narodowego Kongresu Trzeźwości, bardzo uroczyście zapowiedzianym przez ks. biskupa Tadeusza Bronakowskiego, będzie Miejsce Piastowe. 13 Ogólnopolska modlitwa o trzeźwość narodu, podkreślająca dziełalność apostołów trzeźwości, odbędzie się przy Sankktuarium św. Michała Archanioła i błog. Bronislawa markiewicza 31 lipca 2017 roku. Serdecznie wszystkich zapraszamy! 
 
ks. jan Seremak CSMA