Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: output w business_breadcrumb() (linia 26 z /home/michalici/ftp/newDrupal/sites/all/themes/business/template.php).

Spotkanie „Czwórki” w Miejscu Piastowym

W dniach 15-17 września 2017 r. w Miejscu Piastowym po raz drugi odbyło się spotkanie „dawnych” oazowiczów i animatorów Wielkiej Michalickiej Oazy NEBO. W tym roku tematem przewodnim była - WALKA DUCHOWA. Całość programu i duchowych rozważań przygotował dk. Jarosław Witkowski.

Wśród wspólnych Eucharystii, konferencji, spotkań w grupach nie zabrakło czasu na dzielenie się doświadczeniem codzienności do późnych godzin wieczornych. Swoją obecnością zaszczycili nas moderatorzy: ks. Tadeusz Musz oraz ks. Leszek Przybylski. Słowem Bożym dzielił się również ks. Roman Chyliński.

Składamy Bóg zapłać Zarządowi Zgromadzenia za pomoc w organizacji drugiej edycji tego wyjątkowego spotkania, które mamy nadzieje na stałe zapisze się w kalendarzu michalickich inicjatyw duszpasterskich. Dziękujemy ks. Leszkowi Przybylskiemu za udostępnienie do całkowitej dyspozycji budynków MZSP oraz NSD.

P&J