Ze św. Michałem na Jasną Górę

Maryja, Królowa Polski oraz Jej najwierniejszy rycerz, św. Michał Archanioł, zapraszają na spotkanie na Jasnej Górze – 6 lipca 2019.

Kolejny raz na Jasną Górę przybędzie kopia figury św. Michała Archanioła z cudownej groty objawień na gargano. Figury, która od 2013 roku peregrynuje po całej Europie.

6 lipca 2019 roku odbędzie się kolejna Pielgrzymka „Ze Świętym Michałem na Jasną Górę”. Spotkanie gromadzi kilka tysięcy wiernych, którzy przybywają do Sanktuarium Narodu Polskiego, aby wzywać pomocy Księcia wojsk anielskich. Pielgrzymka rozpocznie się w pierwszą sobotę miesiąca lipca o godz. 10.30 i jej pierwszym punktem będzie spotkanie w Auli Ojca Kordeckiego z egzorcystą ks. Zbigniewem Baranem CSMA. Następnie pielgrzymi przeniosą się do Bazyliki, aby tam w godzinach południowych powitać św. Michała w znaku figury z Gargano. Po południu Msza św. w kaplicy cudownego obrazu oraz modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała. Wieczorem Apel Jasnogórski i całonocne czuwanie z Matką Bożą i św. Michałem. Serdecznie zapraszamy.

SZKAPLERZE I ANIELSKIE PAMIĄTKI DO NABYCIA W SALI OJCA AUGUSTYNA KORDECKIEGO W GODZINACH 9.00-16.30

POŚWIĘCENIE I NAŁOŻENIE SZKAPLERZA W BAZYLICE 
(15.30, 16.00, 16.30, 18.00)