Bemowo: XII Piknik Rodzinny Bemowo z Aniołami

21-09-2022

Już po raz 12 teren Parafii Matki Bożej Królowej Aniołów w Warszawie stał się przestrzenią emocji, zabawy i dziecięcych uśmiechów. Wszystko za sprawą kolejnej edycji pikniku rodzinnego Bemowo z Aniołami.

Pochmurna, jesienna aura, która zawisła nad Warszawą 10 września i tym razem nie powstrzymała organizatorów wydarzenia, czyli Ośrodka Wychowawczo-Profilaktycznego MICHAEL oraz Dzielnicy Bemowo przed przeprowadzeniem pikniku rodzinnego Bemowo z Aniołami. Jak w minionych latach, nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych, jak i dla całych rodzin. Na uczestników czekały: występy na scenie, ścianka wspinaczkowa, euro-bungee, karaoke, zjeżdżalnie i dmuchańce i wiele, wiele innych.

Piknik rodzinny to doskonała okazja do zaprezentowania się przedstawicielom inicjatyw funkcjonujących w Dzielnicy Bemowo, sekcji Ośrodka Wychowawczo-Profilaktycznego MICHAEL oraz grup parafialnych Parafii Matki Bożej Królowej Aniołów.

Drugą częścią pikniku były koncerty zespołów: dlaTego oraz Czerwony Tulipan.

W wydarzeniu udział wzięli: Urszula Kierzkowska, Burmistrz Dzielnicy Bemowo; Jarosław Dąbrowski - Przewodniczący Rady Dzielnicy Bemowo; Mariusz Wajszczak, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo; Radne Dzielnicy Bemowo: Aneta Nowolecka, Ewa Przychodzień-Schmidt oraz ks. Krzysztof Poświata CSMA, asystent generalny Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła; ks. proboszcz Kazimierz Joniec CSMA; ks. Marek Posełkiewicz CSMA, Dyrektor Ośrodka Wychowawczo-Profilaktycznego MICHAEL i wielu innych, którym na sercu leży troska o młode pokolenie i jego integralny rozwój.

Fot.: Urząd Dzielnicy Bemowo 

Video zob.: https://fb.watch/fGBi2_Ia0j/