Koncert charytatywny i aukcja

15-05-2024

9 czerwca br. o godz. 17.00 rozpocznie się w Miejscu Piastowym koncert charytatywny połączony z aukcją. Szczegóły poniżej:

Koncert charytatywny dla potrzebujących dzieci z terenu gminy Miejsce Piastowe zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim aukcja, którą będziecie mogli zobaczyć na Facebooku naszym i naszych partnerów terazKrosno.pl oraz Krosno112.pl. Udostępniajcie, bo cel jest szczytny i tylko od nas zależy czy uzbieramy odpowiednią kwotę na to, aby stworzyć piękne wakacje naszym dzieciom 🙏

💚Już dziś wiadomo, że na licytacje własnoręcznie podpisaną piłkę i koszulkę przekazał sam Robert Lewandowski 😍.
💙Koszulkę z autografem bramkarz reprezentacji Polski - Wojciech Szczęsny 🤩.
🧡 Rękawice bokserskie od mistrza świata w boksie Tomasza Adamka 🥰.
❤️ Nie zabraknie dzieł artystów z Gminy Miejsce Piastowe: Małgorzaty Twardzik-Wilk, Roberta Myszkala, Jakuba Niedzieli, czy cenionego, zmarłego w roku 2022 artysty ludowego - Jana Juchy.

Oczywiście to jeszcze nie wszystko. Pełen katalog przedmiotów dostępny będzie niebawem na Facebooku, na naszej stronie oraz na stronach internetowych naszych patronów medialnych i partnerów.

UWAGA❗️ Z OGROMNĄ WDZIĘCZNOŚCIĄ PRZYJMIEMY DZIEŁA NA LICYTACJĘ. JEŚLI KTOŚ CHCIAŁBY PRZEKAZAĆ NA LICYTACJĘ DZIEŁO LUB PRZEDMIOT PROSIMY O KONTAKT POD NUMEREM 693 514 021.