Nowa hala przyciąga ciekawe wydarzenia… dobra passa sportowców MZSP

11-03-2024

W sobotę, 9 marca 2024 r. w Michalickim Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Miejscu Piastowym odbył się diecezjalny finał XIV Archidiecezjalnego Halowego Turnieju w piłkę nożną LSO w kategorii ministrant oraz lektor młodszy. W rozgrywkach udział wzięło ponad 150 zawodników z 11 drużyn.

Dnia 26.02.2024 r w MZSP odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej chłopców. W zawodach wzięły udział następujące zespoły: LO Jedlicze, ZS Jedlicze, ZS Iwonicz oraz MZSP Miejsce Piastowe. Drużyna gospodarzy po wygraniu wszystkich spotkań zajęła I miejsce i jednocześnie awansowała do zawodów rejonowych. Zespołowi oraz trenerowi Panu Grzegorzowi Tomoniowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Nowa hala szkoły doskonale się sprawdza jako miejsce ważnych imprez sportowych.  

Wysokim 6 miejscem w województwie mogą pochwalić się również michalickie szczypiornistki. Dnia 28 lutego 2024 w hali SP Nr 2 w Jarosławiu rozegrano pierwszy finał wojewódzki licealiady w piłce ręcznej dziewcząt. Zawodniczkom dziękujemy za waleczność a trenerowi Panu Piotrowi Ciupińskiemu gratulujemy wysokiej lokaty.