Rekolekcje wakacyjne

05-05-2022

Wakacje to czas, w którym szczególnie możemy oddziaływać na powierzone naszej trosce dzieci i młodzież. Nasze Zgromadzenie od lat proponuje udział w rekolekcjach oazowych. Piętnaście dni, podczas których uczestnicy mają okazję spotkać żywego Boga, poznać piękno liturgii, a także nawiązać wartościowe znajomości i przyjaźnie. Warto zachęcić młodzież do udziału w tej formie wypoczynku. To , że w parafii nie istnieje oaza nie jest żadną przeszkodą, żeby wziąć udział w rekolekcjach wakacyjnych!

KAŻDY może uczestniczyć w Oazie Dzieci Bożych, Oazie Nowej Drogi oraz I st. Oazy Nowego Życia. Wyjazd na II lub III stopień Oazy Nowego Życia jest związany z wcześniejszym udziałem w rekolekcjach niższego stopnia.

Koszt rekolekcji wynosi to 1000 lub 1500 zł. Nie jest to wygórowana suma, biorąc pod uwagę długość rekolekcji. Mam jednak świadomość, że dla niektórych ta kwota może być zbyt duża. Mam nadzieję, że unikniemy sytuacji, że ktoś zrezygnowałby z udziału w oazie ze względów finansowych. Proszę o informacje gdyby potrzebne było wsparcie lub obniżenie kosztów.

W tym roku zapisy odbywają się drogą internetową pod adresem:

https://zgloszenianaoaze.pl/

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt: tel. 796 827 365 lub mailowy oazanebo@gmail.com lub  oaza@michalitki.pl

Proszę o modlitwę za prowadzących rekolekcje oraz dzieci i młodzież biorących udział w rekolekcjach.

Ks. Wojciech Kapusta CSMA
Ruch Światło – Życie, Oaza Wielka NEBO
Zgromadzenie Świętego Michała Archanioła

al. Józefa Piłsudskiego 248/252, 05-261 Marki