Spotkania z Marino Restrepo w Polsce

26-05-2023

Restrepo w przeszłości będąc bogatym producentem filmowym w Hollywood został porwany dla okupu przez mafię kolumbijską. Więziony w dżungli amazońskiej przez sześć miesięcy i skazany na śmierć przeżył tam głębokie nawrócenie duchowe. Po swym nawróceniu od 1997 roku głosi swoje świadectwo wiary w Boga na całym świecie.

Plan spotkań z Marino Restrepo:

31 maja, środa
9.30 – wizyta w redakcji magazynu „Któż jak Bóg”, spotkanie z redakcją, nagranie na YouTube’a.

18.00 – Parafia Świętego Andrzeja Boboli w Markach (diecezja warszawsko-praska). Msza święta, a po niej świadectwo-konferencja Marino. Adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo.

 

1 czerwca, czwartek
18.00 – Parafia Matki Bożej Fatimskiej w Słupnie (diecezja warszawsko-praska). Msza święta, a po niej świadectwo-konferencja Marino. Adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo.

 

2 czerwca, piątek
11.00 – spotkanie z młodzieżą z Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Bł. Bronisława Markiewicza w Markach.

18.00 – Parafia Matki Bożej Królowej Aniołów w Warszawie-Bemowie (archidiecezja warszawska). Msza święta, a po niej świadectwo-konferencja Marino. Adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo.

 

3 czerwca, sobota
19.00 – udział w Czuwaniu Fatimskim w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Górkach k/Garwolina (diecezja siedlecka). Po Mszy świętej krótkie rozważania do tajemnic różańcowych (1-2 minuty), a po procesji ok. godz. 21.00 świadectwo-konferencja Marino Restrepo dla chętnych, którzy zostaną.

 

4 czerwca, niedziela
Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Górkach k/Garwolina (diecezja siedlecka). Świadectwo Marino po Mszy świętej o godz. 8.00, 10.00 i 12.00.

18.00 – Parafia Wniebowzięcia NMP w Raniżowie (diecezja sandomierska) – świadectwo po wieczornej Mszy świętej oraz konferencja dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

 

5 czerwca, poniedziałek
18.00 – Parafia Trójcy Przenajświętszej w Stalowej Woli (diecezja sandomierska). Msza święta, a po niej świadectwo-konferencja Marino. Adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo.

 

6 czerwca, wtorek
10.00 – spotkanie z młodzieżą Michalickiego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Miejscu Piastowym w auli „Domu u Ojca”.

16.00 – konferencja dla sióstr michalitek.

19.00 – Sanktuarium Świętego Michała Archanioła w Miejscu Piastowym. Msza święta, a po niej świadectwo-konferencja Marino. Adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo.

 

Podczas wszystkich spotkań – możliwość nabycia książki „Z mroku do światła. Świadectwo Marino Restrepo”, Wydawnictwo Michalineum 2023, a także porozmawiania z jej autorem. 

 

Ks. Krzysztof Poświata CSMA zaprasza na spotkanie z Marino Restrepo.