VIII Festiwal Piosenki Religijnej „Któż jak Bóg”

01-01-2022

„Któż jak Bóg” – Radość mają ci, których Panem jest Bóg. Drodzy, niech te słowa będą naszym mottem w przeżywaniu VIII Festiwalu Piosenki Religijnej „Któż jak Bóg”. Radość jest jednym z owoców działania w nas Ducha Świętego. W roku duszpasterskim, którego hasło brzmi „W mocy Bożego Ducha” otwarci na Jego działanie, przemieniani Jego mocą, ciesząc się owocami łaski, nieśmy Bożą radość innym. Nasze uczestnictwo w festiwalu niech będzie dzieleniem się Bożą radością.

VIII Festiwal Piosenki Religijnej „Któż jak Bóg” odbędzie się w dwóch terminach i miejscach:

8 czerwca 2019 r. – Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Sobocie koło Lwówka Śląskiego (diecezja legnicka)

15 czerwca 2019 r. – Parafia pw. św. Mikołaja Biskupa przy Sanktuarium Niepokalanej Matki Dobrej Nadziei w Tuligłowach między Jarosławem a Przemyślem, gmina Rokietnica (diecezja przemyska)

Na scenie prezentowane będą piosenki o tematyce anielskiej, powołaniowej i o świętych. Zapraszamy dzieci i młodzież do podzielenia się swoją wiarą i swoimi zdolnościami wokalnymi i muzycznymi. Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach: soliści, schole i zespoły wokalno-instrumentalne.

Zapraszamy wszystkich grających i śpiewających na Festiwal Radości z naszymi Aniołami i Świętymi, którzy przypominają nam o naszym życiowym powołaniu do świętości, a przez to wskazują cel naszego życia.

Zgłoszenia przyjmowane są najpóźniej do wtorku 28 maja 2019 r. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji, Regulamin i Karta zgłoszenia na stronie: www.wcredo.eu

Kontakt:
ks. Zbigniew Pajor CSMA

Tuligłowy 133
37-562 Rokietnica
tel. kom. 608 202 842 lub 16 622 13 84
email: wcredo@wp.pl,