XIV Olimpiada Sportowa im. bp. Jana Chrapka w Miejscu Piastowym - zaproszenie

Tak jak w ubiegłych latach Duszpasterstwo Młodzieży Szukam Człowieka zaprasza do rywalizacji w ramach rozgrywek XIV Olimpiady Sportowej im. bp. Jana Chrapka w Miejscu Piastowym.

W tym roku Olimpiada odbędzie się 13-15 czerwca.
W imieniu Organizatorów mam zaszczyt zaprosić drużyny sportowców wraz z opiekunami do rywalizacji w ramach XIV Olimpiady. Bierze się pod uwagę uczniów klas 3 gimnazjum oraz szkół średnich. 
Do 31 maja br. istnieje możliwość zgłaszania drużyn.

XIV OLIMPIADA SPORTOWA IM. BP. JANA CHRAPKA – Miejsce Piastowe 13-15 czerwca 

1. Celem Olimpiady jest doświadczenie wspólnoty o charakterze sportowo-religijnym przez młodzież męską z placówek duszpasterskich i wychowawczych prowadzonych przez Zgromadzenia św. Michała Archanioła lub zaprzyjaźnionych z nami i zaproszonych.

2. Na program Olimpiady składają się: zespołowy turniej piłki nożnej o puchar Przełożonego Generalnego Zgromadzenia św. Michała Archanioła. Spotkania o charakterze integracyjnym, formacyjnym i religijnym. Uczestnicy codziennie biorą udział we mszy św. i we wspólnotowych spotkaniach. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.

3. Na wniosek opiekuna drużyna może brać udział w olimpiadzie. Uczestnikami mogą być lektorzy, ministranci, członkowie różnych grup działających przy parafiach, a także uczniowie szkół, w których opiekunem zostaje nauczyciel lub katecheta. Każdy zespół przyjeżdża ze swoim opiekunem. Opiekun odpowiada za grupę. 

4. Szczegółowy regulamin i program Olimpiady otrzymają poszczególne reprezentacje po nadesłaniu zgłoszenia uczestnictwa.

5. Koszt uczestnictwa jednego zespołu wynosi 600 zł.

6. Wypełniony formularz zgłoszenia należy nadesłać do 31 maja 2018 r. na adres:

Michalickie Duszpasterstwo Młodzieży 
Ul. Ks. Bronisława Markiewicza 25a
38-430 Miejsce Piastowe 
lub mailowo na adres: mlodzi@michalici.pl – z dopiskiem: „Olimpiada w Miejscu Piastowym”. 
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 503 356 134.

Ks. Krzysztof Szary CSMA