XIV Olimpiada Sportowa im. Bpa Jana Chrapka - relacja

XIV Olimpiadę Sportową im. bpa Jana Chrapka w Miejscu Piastowym przy Michalickim Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych od 13 do 15 czerwca stanowiło: 48 sportowców w 8-osobowych zespołach. Drużyny przez prawie 3 dni rywalizowały o puchar piłkarski i olimpijski.

W tegorocznej strefie olimpijskiej, należało zmierzyć się z 9 dyscyplinami. Najmocniejszą ekipą okazała się brygada Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym. Niestety, puchar piłkarski został im wyrwany przez team Activu Górki. Gratulujemy zwycięzcom!

Duże uznanie należy się również indywidualnym sportowcom za wysokie noty w poszczególnych dyscyplinach. Zza kulis dochodziły głosy o najatrakcyjniejszych dyscyplinach, którymi okazały się: skok wzwyż i bieg przełajowy.

Nie domykamy jednak naszej Olimpiady powyższym słowem, ale chcemy podzielić się nowo powstałym zamysłem.

Na facebooku w nowym sezonie szkolnym pojawi się ogłoszenie dotyczące rozgrywek towarzyskich, przed olimpiadą oficjalną. Prosimy o korespondencję i Wasze uwagi, ale przede wszystkim zaproszenia na „spotkanie towarzyskie” w Waszych miejscowościach. MZSP Miejsce Piastowe jako mistrz olimpiady już czeka za zaproszenia z Waszej strony. Chcielibyśmy, jako organizatorzy Olimpiady bpa Jana Chrapka, wywołać do tablicy przede wszystkim te zespoły, którym nie udało się dotrzeć w tym roku na olimpiadę. Dajcie się sprowokować do towarzyskiej rywalizacji i miłego spotkania w gronie znajomych z tej samej branży.

fot. Edyta Korab