James Bond, św. Rita i Trudne życzenia

Oglądając „Skyfall”, jedną z części opowiadających o przygodach agenta 007 można usłyszeć dialog w którym Bond wyraża życzenie spotkania się z szefem pięknej Sévérine. Kobieta odpowiada ze strachem: „Ostrożnie. Życzenia się spełniają.” Kiedy słyszałem te słowa, przypomniało mi się zdanie przypisywane św. Ricie, która miała powiedzieć , że trzeba uważać o co się modlimy, bo nasze modlitwy mogą być wysłuchane.

Mając na uwadze to co napisałem wyżej, chciałem złożyć Wam, drodzy czytelnicy tego bloga, życzenia, które chce przekazać w formie utworu „Trudne życzenia” w wykonaniu Anny Rusowicz i Adama Nowaka. Zapewniam o modlitwie, aby spełniły się one w Waszym życiu.

Dołączam się do tego znakomitego duetu i śpiewam dla każdego z Was :)
 

 

PS Zdaję sobie sprawę, że czytelników tego bloga nie jest dużo :) Tym bardziej się cieszę, że czytasz te słowa! Koniec roku zawsze jest dobrym momentem na podsumowania i wdrażanie zmian. Gdybyście chceli podzielić się co w tym roku  najbardziej Wam się podobało  (jaki tekst lub zdjęcie ), co byście poprawili itd., to byłbym bardzo szczęścliwy. Możecie pisać na michalita29@gmail.com 
Pozdrawiam! 
Ks. W. 

Inne artykuły autora

Dom

Wdzianko

Duchu prowadzi!