"Emmanuel" na Białorusi

04-01-2020

Emmanuel – to tytuł piosenki, która jako teledysk została nagrana przez naszą parafialną scholę w zeszłym tygodniu.

To już drugie nagranie wykonane przez dzieci z parafii Matki Bożej Różańcowej w Mińsku na Białorusi, gdzie pracują księża michalici. Dziękujemy wszystkim sponsorom i ludziom dobrej woli za okazaną pomoc, a także dzieciom i rodzicom.  W sposób szczególny dziękujemy p. Anastazji Ustnicz, która prowadzi tę grupę muzycznie. Teledysk został nagrany w parafii Św. Michała Archanioła w Gatowie, gdzie również posługę duszpasterską pełnią księża michalici. W nagraniu teledysku wzięły udział dzieci i młodzież z obydwu wspomnianych wyżej michalickich parafii.

Schola naszej parafii Matki Bożej Różańcowej obrała sobie nazwę  Michaelki ( Мiхаэлькi ). I pod taką nazwą są znane w naszej parafii od niedawna. W planach mamy nagranie jeszcze kilku innych utworów, pieśni religijnych, dlatego też poszukujemy sponsorów, aby nasza schola mogła  się rozwijać i wzrastać w świętości.

Podajemy nr konta: Michalici na Białorusi 78 1020 1042 0000 8402 0350 8249, z dopiskiem: Schola.

Niech czas Bożego Narodzenia przyniesie spokój i radość, który daje Emmanuel. Życzenia dla wszystkich przesyła nasza schola i parafianie.