XV Olimpiada Sportowa im. bp. Jana Chrapka w Miejscu Piastowym - zaproszenie

Tak jak w ubiegłych latach Duszpasterstwo Młodzieży Szukam Człowieka zaprasza do rywalizacji w ramach rozgrywek XV Olimpiady Sportowej im. bp. Jana Chrapka w Miejscu Piastowym.

W tym roku Olimpiada odbędzie się w dniach 30 maja do 1 czerwca.

W imieniu Organizatorów mam zaszczyt zaprosić drużyny sportowców wraz z opiekunami do rywalizacji w ramach XV Olimpiady. Bierze się pod uwagę uczniów klas 3 gimnazjum oraz szkół średnich. 

XV OLIMPIADA SPORTOWA IM. BP. JANA CHRAPKA – Miejsce Piastowe 30 maja - 1 czerwca.

1. Celem Olimpiady jest doświadczenie wspólnoty o charakterze sportowo-religijnym przez młodzież męską z placówek duszpasterskich i wychowawczych prowadzonych przez Zgromadzenia św. Michała Archanioła lub zaprzyjaźnionych z nami i zaproszonych.

2. Na program Olimpiady składają się: zespołowy turniej piłki nożnej o puchar Przełożonego Generalnego Zgromadzenia św. Michała Archanioła. Spotkania o charakterze integracyjnym, formacyjnym i religijnym. Uczestnicy codziennie biorą udział we mszy św. i we wspólnotowych spotkaniach. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.

3. Na wniosek opiekuna drużyna może brać udział w olimpiadzie. Uczestnikami mogą być lektorzy, ministranci, członkowie różnych grup działających przy parafiach, a także uczniowie szkół, w których opiekunem zostaje nauczyciel lub katecheta. Każdy zespół przyjeżdża ze swoim opiekunem. Opiekun odpowiada za grupę. 

4. Szczegółowy regulamin i program Olimpiady otrzymają poszczególne reprezentacje po nadesłaniu zgłoszenia uczestnictwa.

5. Koszt uczestnictwa jednego zespołu wynosi 600 zł.

6. Zapisy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeZYjCbuAUWkb3jiVCqjxp8YREgzBZeBFoZg0qoDCoh-i3vfQ/viewform


Kontakt i szczegółowe informacje: ks. Krzysztof Szary CSMA
Michalickie Duszpasterstwo Młodzieży 

Ul. Ks. Bronisława Markiewicza 25a, 38-430 Miejsce Piastowe 
503 356 134, mlodzi@michalici.pl

Tak było rok temu: