Zaproszenie na oazy wakacyjne 2019

Wakacje to czas, w którym szczególnie możemy oddziaływać na powierzone naszej trosce dzieci i młodzież. Nasze Zgromadzenie od lat proponuje udział w rekolekcjach oazowych. Piętnaście dni, podczas których uczestnicy mają okazję spotkać żywego Boga, poznać piękno liturgii, a także nawiązać wartościowe znajomości i przyjaźnie. Warto zachęcić młodzież do udziału w tej formie wypoczynku. To , że w parafii nie istnieje oaza nie jest żadną przeszkodą, żeby wziąć udział w rekolekcjach wakacyjnych!

PLAN WAKACYJNYCH OAZ:

Turnus I: 28 czerwca - 14 lipca 2019

  • II st. Oaza Nowego Życia – Prałkowce - ks. Kazimierz Szydło CSMA

Turnus II – 16 lipca-01 sierpnia 2019

  • Oaza Dzieci Bożych (dzieci klas IV – V) – Tylmanowa – ks. Krzysztof Konopka CSMA i s. Karina Pawłowska CSSMA. Uczestnictwo dzieci po III lub VI klasie jest możliwe po wcześniejszym ustaleniu z prowadzącymi rekolekcje.
  • Oaza Nowej Drogi ( dzieci po klasach VI, VII, VIII) – Miejsce Piastowe – ks. Grzegorz Sprysak, ks. Piotr Dąbrowski i kl. Emil Kurek
  • III st. ONŻ – Kraków – ks. Jarosław Witkowski CSMA
  • I st. ONŻ (po III gimnazjum) – Poronin – ks. Wojciech Kapusta CSMA. TERMIN TEGO STOPNIA TO 14 -30 LIPCA!

KAŻDY może uczestniczyć w Oazie Dzieci Bożych, Oazie Nowej Drogi oraz I st. Oazy Nowego Życia. Wyjazd na II lub III stopień Oazy Nowego Życia jest związany z wcześniejszym udziałem w rekolekcjach niższego stopnia.

Koszt rekolekcji wynosi 750zł. Nie jest to wygórowana suma, biorąc pod uwagę długość rekolekcji. Mam jednak świadomość, że dla niektórych ta kwota może być zbyt duża. Mam nadzieję, że unikniemy sytuacji, że ktoś zrezygnowałby z udziału w oazie ze względów finansowych. Proszę o informowanie moderatorów, gdyby potrzebne było wsparcie lub obniżenie kosztów.W tym roku zapisy odbywają się drogą internetową do końca maja pod adresem: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc_WyuCkz6Kt6UsCdAL76CIt2tV7VkL9PIBR9b59iyYeOUi5w/viewform?usp=pp_url

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt: tel. 796 827 365 lub mailowy oazanebo@gmail.com lub  oaza@michalitki.pl

Proszę o modlitwę za prowadzących rekolekcje oraz dzieci i młodzież biorących udział w rekolekcjach. . 

Ks. Wojciech Kapusta CSMA
Ruch Światło – Życie, Oaza Wielka NEBO 
Zgromadzenie Świętego Michała Archanioła

al. Józefa Piłsudskiego 248/252, 05-261 Marki