Różaniec - tajemnice bolesne

facebook twitter

02-10-2020

Rozważania różańcowe z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie

CZĘŚĆ TRZECIA – TAJEMNICE BOLESNE RÓŻAŃCA

Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu
W tej tajemnicy modlimy się o uwolnienie i uzdrowienie dla tych, którzy rzucają przekleństwa, korzystają z magii i okultyzmu. Wzywamy miłosierdzia nad tymi, którzy są opętani i zniewoleni przez złego ducha. Od wszelkiego zła wybaw nas Panie! Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce!

Biczowanie Pana Jezusa
W tej tajemnicy modlimy się o uwolnienie i uzdrowienie dla zniewolonych grzechem nieczystości. Wzywamy miłosierdzia nad cudzołożnikami, osobami uwikłanymi w pornografię i grzechy przeciwko czystości. Od wszelkiego zła wybaw nas Panie! Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce!

Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa
W tej tajemnicy modlimy się o uwolnienie i uzdrowienie dla nadużywających władzy. Wzywamy miłosierdzia nad tymi, którzy popadli w grzech pychy, wykorzystują podwładnych i gardzą drugim człowiekiem. Od wszelkiego zła wybaw nas Panie! Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce!

Dźwiganie krzyża na Kalwarię
W tej tajemnicy modlimy się o uwolnienie i uzdrowienie dla gardzących Bożymi przykazaniami i nauką Kościoła. Wzywamy miłosierdzia nad tymi, którzy dopuścili się obmowy, oszczerstwa i kłamstwa. Od wszelkiego zła wybaw nas Panie! Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce!

Śmierć Pana Jezusa
W tej tajemnicy modlimy się o uwolnienie i uzdrowienie dla zmagających się z myślami samobójczymi. Wzywamy miłosierdzia nad tymi, którzy popadli w depresję, nerwicę i choroby psychiatryczne. Od wszelkiego zła wybaw nas Panie! Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce!

 

Tajemnice radosne [ZOBACZ]

Tajemnice światła [ZOBACZ]

Tajemnice chwalebne [ZOBACZ]