Różaniec - tajemnice chwalebne

facebook twitter

07-10-2020

Rozważania różańcowe z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie

CZĘŚĆ CZWARTA – TAJEMNICE CHWALEBNE RÓŻAŃCA

Zmartwychwstanie Pana Jezusa
W tej tajemnicy modlimy się o uwolnienie i uzdrowienie dla naszego rozumu. Wzywamy miłosierdzia nad tymi, którzy grzeszą myślami i intelektualną pychą. Od wszelkiego zła wybaw nas Panie! Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce!

Wniebowstąpienie Pana Jezusa
W tej tajemnicy modlimy się o uwolnienie i uzdrowienie dla naszych uczuć. Wzywamy miłosierdzia nad tymi, którzy przez nieuporządkowanie wewnętrzne popadają w grzechy, wybuchają gniewem, rozbudzają zazdrość i okazują obojętność względem innych. Od wszelkiego zła wybaw nas Panie! Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce!

Zesłanie Ducha Świętego
W tej tajemnicy modlimy się o uwolnienie i uzdrowienie dla naszej woli. Wzywamy miłosierdzia nad tymi, którzy nie mają siły, aby powstać z grzechów i nałogów. Od wszelkiego zła wybaw nas Panie! Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce!

Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny
W tej tajemnicy modlimy się o uwolnienie i uzdrowienie dla naszego ciała. Wzywamy miłosierdzia nad tymi, którzy zmagają się z chorobami, bólem, zmęczeniem, kalectwem i niemocą fizyczną. Od wszelkiego zła wybaw nas Panie! Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce!

Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi
W tej tajemnicy modlimy się o uwolnienie i uzdrowienie dla naszego ducha. Wzywamy miłosierdzia nad tymi, którzy przestali się modlić, pokutować i słuchać sumienia oraz Słowa Bożego. Od wszelkiego zła wybaw nas Panie! Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce!

 

Tajemnice radosne [ZOBACZ]

Tajemnice światła [ZOBACZ]

Tajemnice bolesne [ZOBACZ]