Różaniec - tajemnice radosne

facebook twitter

03-10-2020

Rozważania różańcowe z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie

CZĘŚĆ PIERWSZA – TAJEMNICE RADOSNE

Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie
W tej tajemnicy modlimy się o uwolnienie i uzdrowienie ze wszystkich grzechów przeciwko świętości życia. Wzywamy miłosierdzia nad tymi, którzy upadli w grzech aborcji i świadomego odebrania życia drugiemu człowiekowi. Od wszelkiego zła wybaw nas Panie! Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce!

Nawiedzenie Świętej Elżbiety
W tej tajemnicy modlimy się o uwolnienie i uzdrowienie w relacjach rodzinnych. Wzywamy miłosierdzia nad tymi, którzy upadli w grzechy przeciwko najbliższym i dopuścili się zdrady małżeńskiej. Od wszelkiego zła wybaw nas Panie! Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce!

Narodzenie Pana Jezusa
W tej tajemnicy modlimy się o uwolnienie i uzdrowienie dla dzieci i młodzieży. Wzywamy miłosierdzia nad tymi, którzy wyrządzają krzywdę najsłabszym i niewinnym. Od wszelkiego zła wybaw nas Panie! Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce!

Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni
W tej tajemnicy modlimy się o uwolnienie i uzdrowienie dla osób starszych. Wzywamy miłosierdzia nad tymi, którzy przeklinają swoją starość i życie. Od wszelkiego zła wybaw nas Panie! Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce!

Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni
W tej tajemnicy modlimy się o uwolnienie i uzdrowienie dla błądzących w wierze. Wzywamy miłosierdzia nad tymi, którzy popadli w ekskomunikę i żywią nienawiść do Kościoła. Od wszelkiego zła wybaw nas Panie! Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce!

 

Tajemnice światła [ZOBACZ]

Tajemnice bolesne [ZOBACZ]

Tajemnice chwalebne [ZOBACZ]

 

Podobne artykuły